machu-picchu-salkantay-trekkingparacas-3Peru-alpinca-wycieczka

Co robimy?

Jesteśmy biurem podróży organizującym wycieczki po Peru, Boliwii oraz Chile. Specjalizujemy się organizowaniem podróży w tych krajach już od 16 lat. Tak duże doświadczenie mają dwaj członkowie naszego zespołu – Hugo oraz Lizbet. Nasz cały zespól składa się z czterech osób, oprócz Hugo oraz Lizbet jest również Nicolas oraz Izabela. Mogą Państwo dowiedzieć się o nich więcej wchodząc w nagłówek ‚O nas’, a następnie ‚zespól’. Oprócz wycieczek, które oferujemy Państwu na naszej stronie internetowej, również mogą Państwo sami ułożyć sobie plan wycieczki, a my go dla Państwa zoorganizujemy. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bardzo prosimy o kontakt mailowy. Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.

Nasz zespół!

Izabela Handerek

Współtwórca Alpinki. To właśnie z Izabelą będą Państwo tworzyli swoje projekty wycieczek według Państwa potrzeb. Swoje doświadczenie z podróżowaniem zaczęła we Francji, gdzie spędziła około dwóch lat studiując oraz odkrywając zachodnią Europę. Następnie zaczęła swoją przygodę z Chinami, gdzie otrzymała swój dyplom magisterski z dziedziny International Business. Podczas dwóch lat pobytu w Chinach Izabela podróżowała po całej Azji odkrywająć jej kulturę oraz historię. Na koniec swojej przygody z Chinami Iza przemierzyła pół Azji oraz Europy pociągiem wraz z Nicolasem. Jednak to nie był koniec jej podróży. Następnie wyruszała do Ameryki Południowej, aby poznać ten niezwykły kontynent. Podczas swojego pobytu w Peru, Izabela rozwinęła swoją wiedzę na temat Ameryki Południowej, gdzie bardzo dużo podróżowała oraz była przewodnikiem. Izabela włada pięcioma językami : francuskim, angielskim, hiszpańskim, chińskim i oczywiście polskim. Iza pochodzi z Żywca, rodowita góralka. Bez wątpienia będzie dla Państwa najlepszym przewodnikiem i konsultantem.


Hugo Centi Cabrera

Kierownik operacyjny. Mieszkał w Szwajcarii przez 3 lata, dzięki czemu włada perfekcyjnie językiem niemieckim i oczywiście hiszpańskim. Hugo studiował turystykę na jednym z najlepszych uniwersytetów w Arequipie, również przez wiele lat był przewodnikiem w Ameryce Południowej. Dzięki swojej przyjaznej oraz szczerej osobowości, podróżowanie z Hugo w roli przewodnika jest niezastąpione. Hugo posiada bardzo szerokie doświadczenie jeśli chodzi o turystykę w mediach. Dzięki swojemu doświadczeniu w podróżowaniu zrealizował on filmy dokumentalne z różnymi popularnymi stacjami telewizyjnymi, takimi jak Petro Brass (Brazylia), CCTV Televisora (Chiny), Red Globo Televisora z Brazylii, Televisora BBC z Londynu, Productora RW Cine Channel (Brazylia), Wyparwa„Cristóbal de Acuña 2006 TVE” (Hiszpania), Naukowa wyprawa do źródeł Amazonki (Brazylia), i inne. Około 15 lat temu Hugo wraz ze swoją żoną Lizbet założyli swoją pierwszą agencję turystyczną Incaventura, a następnie Sudamerica tour oraz Tour Gourmet Peru. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz licznym podróżom posiadają perfekcyjną znajomość Peru, Boliwii oraz Chile.


Nicolas Castermans

Odpowiedzialny za rynek francuski. Również współtwórca Alpinki. To właśnie Nicolas tworzy projekty wycieczek dla naszych francuskich klientów według ich potrzeb. Swoje doświadczenie z podróżowaniem zaczął w Chinach, gdzie spędził dwa lata studiując, pracując oraz podróżując. Również tam otrzymał swój dyplom magisterski z dziedziny International Business oraz Entrepreneurship. Podczas trzech lat Nicolas podróżował po Azji, gdzie między innymi przejechał Wietnam na motorze, jak również przejechał pociągiem z Chin do Francji przemierzając Chiny, Mongolię, Syberyjskie stepy oraz północno europejskie kraje. Następnie zatrzymał się na rok w Ameryce Południowej, gdzie pracował w biurze podróży Hugo i Lizbet. Dzięki swojej głównej pasji jaką są góry oraz swojemu doświadczeniu z podróżowaniem, Nicolas jest niesamowitym przewodnikiem dla naszych klientów, głównie jeśli chodzi o wspinaczki górskie oraz trekkingi. Również włada on wieloma językami takimi jak hiszpański, angielski, francuski, chiński oraz uczy się polskiego. Nicolas pochodzi z górskiego regionu we Francji (Haute- Savoie). Bez wątpienia Nicolas jest najlepszym przewodnikiem oraz konsultantem dla naszych klientów.


Lizbet Junco Cabrera

jest dyrektorem biura oraz koordynatorem wycieczek. Jest bardzo kompetentna, szczególnie w dziedzinie logistyki oraz komunikacji. Lizbet skończyła studia turystyczne na Narodowym Uniwersytecie San Agustin w Arequipie, włada bardzo dobrze językiem angielskim. Dzięki licznym podróżom z Hugo zdobyła duże doświadczenie w dziedzinie geografii, kultury, historii oraz gastronomii Ameryki Południowej. Lizbet wraz z Hugo są bardzo komplementarni. Hugo zajmuje się bardziej turystami, z którymi czasami podróżuje,a Lizbet jest odpowiedzialna za całe biuro.

Facebook